Sklenarstvi_Praha_9_logo

Zasklívání pergol a přístřeškůZasklívání pergol bezpečnostním sklem

Nejvhodnějším materiálem pro zasklení pergoly, přístřešku nebo i terasy je bezpečnostní sklo Connex. Na rozdíl od polykarbonátu má stálou barvu i pevnost. Snadnější je i jeho údržba a čištění.

Zasklívání pergol

Izolační nebo bezpečnostní sklo

Pokud je pergola ze všech stran uzavřená jako zimní zahrada, můžeme jí zasklít i izolačními dvojskly. Bezpečnostní sklo Connex se vyrábí v tloušťkách 6, 8, 10 a 12mm. Součástí skla je bezpečnostní folie proti vysypání skla. Chrání tedy prostor pod pergolou/přístřeškem proti pořezání či zranění osob či zničení majetku pod sklem.

Zasklívání přístřešků

Jak se postupuje při zasklíváni pergoly?

Na dřevěnou či železnou pergolu se umístí pryžové 2mm nebo 3mm těsnění, na ně se umístí sklo a stáhne se přítlačnou lištou, viz foto. Bezpečnostní skla Connex se dají skládat vedle sebe do jakékoliv délky a šířky.

Cena za zasklení pergoly nebo přístřešku

Rádi byste znali konkrétní cenu za zasklení Vaší zahradní pergoly nebo přístřešku u domu? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

  Poradíme OCHOTNĚ

  Naceníme NEZÁVAZNĚ

  Zaměříme ZDARMA

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.

Sledujte nás