Sklenarstvi_Praha_9_logo

Bezpečnostní sklo ConnexTypy bezpečnostního skla

Bezpečnostní vrstvené sklo CONNEX se vyrábí spojením dvou či několika vrstev skla bezpečnostní fólií. Toto sklo vyniká dokonalou pevností a využívá se hlavně tam, kde by hrozilo poranění s obyčejným sklem. Bezpečnostní sklo Connex se vyrábí v síle 4mm, 6mm, 8mm, 10mm a 12mm. Lze vybrat bezpečnostní sklo s jednou folií nebo bezpečnostní sklo Connex se zdvojenou folií. Protihlukovou folií navíc získá bezpečnostní sklo Connex i protihlukové vlastnosti. Spojením více vrstev a síly bezpečnostního skla CONNEX lze vyrobit i neprůstřelná skla.

Použití bezpečnostního skla CONNEX

Bezpečnostní sklo CONNEX se používá především k zasklívání výloh obchodů, k zasklení pergoly nebo zimní zahrady a k zasklívání oken i dveří. V případě, že bydlíte v přízemí a hrozí např. vykradení, nebo poškození majetku, může se bezpečnostní sklo Connex nainstalovat v rámci izolačního dvojskla. Zachová se celková síla izolačního dvojskla a jedno sklo se nahradí bezpečnostním sklem. Izolační dvojsklo s bezpečnostním sklem Connex samozřejmě neztrácí ani tepelně izolační vlastnosti. Bezpečnostní sklo CONNEX můžete zvolit ve variantě čiré, matné i kouřové.

Bezpečnostní sklo Connex

Cena za bezpečnostní sklo CONNEX

Rádi byste znali konkrétní cenu za výrobky z bezpečnostního skla Connex? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

  Poradíme OCHOTNĚ

  Naceníme NEZÁVAZNĚ

  Zaměříme ZDARMA

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.

Sledujte nás