Sklenarstvi_Praha_9_logo

Barevná skla a obklady za kuchyňské linky LacobelCo je LACOBEL?

Barevné sklo Lacobel je sklo, které je vhodné použít do moderních interiérů. Nejčastěji se používá jako skleněný obklad do kuchyně a obložení koupelen i recepcí. Sklo se vyrábí v barvách stupnice RAL, proto si vybere každý zákazník svůj odstín skla.

Kuchyně obložená barevným sklem

Lacobel - obklad kuchyňské linky i designový prvek interiéru

Barevný obklad za kuchyňskou linku LACOBEL je moderní prvek do Vaší domácnosti. Zapomeňte na klasický obklad na zeď a nechte si spočítat cenu za montáž a dodání barevného skla LACOBEL. Toto sklo se často používá také v kancelářských budovách, kde je vhodným a vkusným barevným designovým prvkem, který velmi zpříjemní jinak všední interiér. Na příklady realizací se podívejte v naší Fotogalerii.


Montáž obkladu Lacobel

Na instalaci barevného skla LACOBEL není potřeba povrch stěny nebo podklad jakkoliv upravovat nebo malovat. Lepí se vysokopevnostními lepidly přímo na jakýkoliv povrch. Odolává vnějším vlivům i díky nalepené bezpečnostní fólii na zadní straně skla. Při naší montáži barevných skel demontujeme i stávající zásuvky a opět je namontujeme přes nové sklo. V případě, že v kuchyni je plynový sporák, musí se použít sklo tzv. kalené. To odolává daleko vyšším teplotám. Doba instalace barevných skel LACOBEL od zaměření je cca 2-5 pracovních dní.

Instalace zásuvek v obkladu Lacobel

Vlastnosti Lacobelu

Barevné sklo Lacobel je odolné proti vlhkosti, vysokým teplotám a UV paprskům, nedochází proto k jeho postupnému blednutí. Největší výhodou je jeho snadná údržba a odolnost proti špíně a mastnotám.

Cena za barevný obklad Lacobel

Rádi byste znali konkrétní cenu za výrobu a instalaci barevného obkladu Lacobel? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

  Poradíme OCHOTNĚ

  Naceníme NEZÁVAZNĚ

  Zaměříme ZDARMA

Videogalerie z úpravy obkladů Lacobel

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.

Sledujte nás