Sklenarstvi_Praha_9_logo

Izolační dvojskla a trojsklaIzolační skla šetří Vaše náklady na vatápění

Nabízíme výměnu jakéhokoliv izolačního dvojskla či trojskla ve Vašem bytě či domě. Izolační skla mají výborné tepelné vlastnosti a výrazně tak snižují Vaše náklady na vytápění, protože udržují teplo a brání chladu. Do izolačního dvojskla lze i vyvrtat otvor např. pro odvod klimatizace

Izolační skla ve výlohách

Izolační dvojskla se často instalují i do výlohy. Ve starých zástavbách bývají obyčejná skla, která již nesplňují normy bezpečnosti a proto se nahrazují bezpečnostními skly Connex nebo právě izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Izolační dvojsklo nebo trojsklo lze vyrobit i do jakékoliv velikosti.

Izolační skla pro byty, domy i pergoly

Izolační dvojskla a trojskla se vyrábí z tabulových skel různé tloušťky, stejně jako prostřední rámeček. Lze proto vyrobit izolační sklo v prakticky libovolné šíři a velikosti. Izolační skla vyrábíme a instalujeme do plastových, dřevěných i železných rámů. Instalaci lze provést i do EURO oken. Izolační dvojsklo lze vyrobit i s bezpečnostní folií nebo bezpečnostním sklem Connex. Izolační dvojskla lze také instalovat na pergoly nebo zimní zahrady a to v případě, že prostor je uzavřený a vytápěný.

Máte-li dotazy k zasklení či výměně izolačních skel, nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Cena za výrobu a instalaci izolačních skel

Rádi byste znali konkrétní cenu za výrobu a instalaci izolačního skla? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

  Poradíme OCHOTNĚ

  Naceníme NEZÁVAZNĚ

  Zaměříme ZDARMA

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.

Sledujte nás