Sklenarstvi_Praha_9_logo

Výroba zrcadel na míruZrcadla do koupelny, šatny i ložnice

Vyrábíme zrcadla na míru do jakéhokoliv interiéru. Nejčastěji dodáváme zrcadla na míru do koupelny, do chodby, do šatny či do ložnice a vybrat si můžete z mnoha typů (zrcadlo obyčejné, bronzové nebo šedé zrcadlo). Instalujeme také zrcadlové stěny. Jsme schopni nainstalovat zrcadla do jakékoliv délky. Několika zrcadly umístěnými vedle sebe lze rovněž docílit libovolné délky. Takto se zrcadla na míru dodávají do cvičebních sálů, posiloven nebo fitcenter. Na riziková místa dodáváme zrcadla polepená bezpečnostní fólií.


Kulaté zrcadlo na míru

Zrcadlo na míru v rámu

Vyrobíme pro Vás zrcadlo na míru v rámu téměř všech tvarů a velikostí. Zrcadlo na míru si můžete vybrat z mnoha vzorů, barev a tvaru rámu. Zrcadlo můžete mít klasické, bronzové či šedé. Veškerá zrcadla jsme schopni vyrobit přibližně ze 100 různých vzorů rámů. Čím větší zrcadlo na míru si vyberete, tím více si opticky zvětšíte Vaší koupelnu nebo prostor, kde je zrcadlo umístěné.


Kulaté zrcadlo na míru

Široký výběr zrcadel dle přání

Zrcadla na míru dodáváme v různých tloušťkách dle přání a požadavků zákazníka ( 3, 4 a 6 mm ). Dodáváme hranatá zrcadla, tvarovaná zrcadla i kulatá zrcadla. Dle přání dodáme i zrcadlo s fazetou. V koupelnách či na chodbách, kde je umístěn například vypínač, vyvrtáme otvor a zapojíme zpět přes zrcadlo.

Cena za výrobu zrcadel na míru

Rádi byste znali konkrétní cenu za výrobu Vašeho zrcadla? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

  Poradíme OCHOTNĚ

  Naceníme NEZÁVAZNĚ

  Zaměříme ZDARMA

Videogalerie výroby zrcadel

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.

Sledujte nás