SPOLEHLIVĚ OCHOTNĚ VÝHODNĚ

Sklenarstvi_Logo

Kalená bezpečnostní sklaPopis


Kalené bezpečnostní sklo je ploché tabulové sklo o různé síle, které je při výrobě zahřáté na teplotu přibližně 650° Celsia. Je poté odolné vůči vysokým teplotám a hlavně vůči úderům a různým vnějším vlivům jako je napínání a ohýbání. Při rozbití se totiž rozsype na mnoho malých částí a nemůže dojít k pořezání a zraněním, podobně jako autosklo.

Vitrína z bezpečnostního skla

Použití


Kalené bezpečnostní sklo se používá např. v domácnostech ale i v kancelářích s vyšší frekvencí pohybu lidí. Velmi často se kalené sklo instaluje před krby, do sprchového koutu, na skleněná zábradlí, na pergoly ale i jako stavební sklo. Je vhodné rovněž pro výrobu skleněných dvířek či celých vitrín. Kalené sklo lze vyrobit čiré, matné, kouřové a barevné o síle 3mm až 19mm. Lze ho použít i k výrobě izolačního dvojskla a trojskla.

Máte-li dotazy k zasklení bezpečnostním kaleným sklem, nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Ochotně Vám poradíme a budeme se snažit vyjít vstříc Vašemu přání.

  Poradíme ZDARMA

  Naceníme ZDARMA

  Zaměříme ZDARMA

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.