Sklenarstvi_Praha_9_logo

Kalená bezpečnostní sklaPopis kaleného skla

Kalené bezpečnostní sklo je ploché tabulové sklo o různé síle, které je při výrobě zahřáté na teplotu přibližně 650° Celsia. Je poté odolné vůči vysokým teplotám a hlavně vůči úderům a různým vnějším vlivům jako je napínání a ohýbání. Při rozbití se totiž rozsype na mnoho malých částí a nemůže dojít k pořezání a zraněním, podobně jako autosklo.

Kalené sklo

Použití kalených skel

Kalené bezpečnostní sklo se používá např. v domácnostech ale i v kancelářích s vyšší frekvencí pohybu lidí. Velmi často se kalené sklo instaluje před krby, do sprchového koutu, na skleněná zábradlí, na pergoly ale i jako stavební sklo. Je vhodné rovněž pro výrobu skleněných dvířek či celých vitrín. Kalené sklo lze vyrobit čiré, matné, kouřové a barevné o síle 3mm až 19mm. Lze ho použít i k výrobě izolačního dvojskla a trojskla.

Máte-li dotazy k zasklení bezpečnostním kaleným sklem, nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Ochotně Vám poradíme a budeme se snažit vyjít vstříc Vašemu přání.

Cena za kalená bezpečnostní skla

Rádi byste znali konkrétní cenu za výrobu a instalaci kalených bezpečnostních skel? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

  Poradíme OCHOTNĚ

  Naceníme NEZÁVAZNĚ

  Zaměříme ZDARMA

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA 9

Vaše sklenářství pro celou Prahu.Veškeré sklenářské služby - kvalitně a spolehlivě. Zasklívání oken, dveří i výloh, barevná skla LACOBEL, zrcadla na míru, bezpečnostní sklo CONNEX, izolační sklo.

Sledujte nás